položek
s DPH
  • Zobrazit

O společnosti

Vážení zákazníci,

Dovolte, abychom Vám krátce přestavili činnost a historii společnosti Deli-Import CZ s.r.o..

Firma vznikla v roce 2007 díky kulinářskému koníčku, který se stal základní myšlenkou – dát okusit lidem tu nejlepší čokoládu, kterou nikdy neochutnali. Kvalitní čokoládové výrobky ale v tu dobu na českém trhu nebyly k dostání a tak se zakladatelé vydali do zahraničí objevovat výrobce, kteří tuto myšlenku uspokojí. Díky vysoké kvalitě a solidnímu jednání našich dodavatelů máme možnost Vám prezentovat značky, jako je Starbrook Airlines, Niederegger, Grashoff, Le Cadeau, Amazon a Maldon které jsou v zahraničí známé svou mnohaletou tradicí, vypracovanou technologií výroby a neodolatelnou chutí a na které máme v České republice výhradní zastoupení.


V současné době se firma zabývá dovozem výhradně zastupujících značek a jejich uváděním na trh. Našimi zákazníky jsou velkoobchody, obchodní řetězce, čerpací stanice, dárkové prodejny, reklamní agentury, květinářství a drogistické sítě, ale i koncoví spotřebitelé, kteří si na našich výrobcích s oblibou pochutnají a díky nimž získáme i nepostradatelné vyjádření spokojenosti a hodnocení výrobku.

Díky propracovanému internímu a logistickému systému můžeme bez problémů zásobovat všechny typy obchodů a skladů. Objednávky lze uskutečňovat prostřednictvím informovaného obchodního zástupce, který se nevěnuje pouze přijetím objednávky, ale i všem Vašim individuálním přáním a názorům. Vaše postřehy jsem schopni včas analyzovat a přijímat tak i nové nápady pro rozšíření sortimentu.


Na našem e-shopu si můžete prohlédnout celé portfolio dovážených výrobků: www.darky-lahudky.cz. V případě zájmu o spolupráci můžete kontaktovat naší obchodní zástupkyni slečnu Markétu Vocetkovou na telefoním čísle +420 601 369 488 nebo e-mailu vocetkova@deli-import.cz.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

JavaScript musí být povolen